- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -

Єгиптяни винайшли спосіб помститися за теракт у мечеті

Опубликованно 9 Декабря 2017, в 01:00 в разделе Новости в мире | Нет комментариев.

stemcell

Єгипетські ВПС нанесли авіаудари по позиціях джихадистів на Синайському півострові, знищено близько 30 прихильників «Ісламської держави» (ІГ, заборонено в Росії). Про це в суботу, 25 листопада, повідомляє ізраїльська газета Haaretz.

За інформацією Sky News Arabia, удари здійснювалися в тому числі і з безпілотників.

Таким чином влада відповіли на кривавий теракт у мечеті поруч з містом Аріш. Президент Єгипту Абдул-Фаттах Халіл ас-Сісі заявив, що напад на культову споруду і вбивство десятків людей не залишаться без відповіді, уточнює Haaretz.

В результаті теракту в провінції Північний Синай, за останніми даними, загинули 235 осіб. Бойовики під\'їхали до мечеті на чотирьох машинах, підірвали вибуховий пристрій і відкрили вогонь по прихожанам.

1 липня результаті нападу бойовиків на п\'ять блокпостів в провінції Північний Синай загинули 70 єгипетських військовослужбовців. Відповідальність за атаки взяла на себе чинна в провінції терористичне угрупування «Вилайят Сінай», яка пов\'язана з ІГ. Передісторія: Вбив десятки єгиптян вибух у мечеті потрапив на відео

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://ief.tup.km.ua/

URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/1394/

Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.