- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -
Він обняв життя: чоловік Петро Бейки Анджела Бішоп помер після рідкісних боротьбі з раком
Опубликованно 9 Января 2018, в 11:20 в разделе Новости | Нет комментариев.
Бейки, батько їх 10-річна дочка Амелія, помер у середу в оточенні родини і друзів, пройшов курс лікування захворювання з лютого минулого року.
На 54-річного сина-в-законі колишнього депутата Бронвин Бішоп і брат Венді Райланс був фанатом автомобілів, любитель мотоциклів і талановитим механіком.
Він буде дуже не вистачати\'. Анджела Бішоп і Пітер Бейки. Фото: Додається
“Його мужність у боротьбі з цією хворобою, залишив все, що поділяє його подорож, повне безмежне захоплення. Він знайшов свою опору в дружини ангела і любові своєї дочки Амелії," йдеться в заяві сім\'ї.
“Він взяв життя з усіма її довелося запропонувати йому — але без сумніву, його сім\'я і друзі були в своєму світі.
“Любов, яку виявляють до Анжелі та її родини в останні дні по колу Петра друзів є свідченням людини, яким він був.
"Він буде дуже не вистачати, але назавжди полюбив".
Пітер і Анджела з їх dauguter, Амелія (центр). Фото: Додається
Полный текст →URL сайта: http://ief.tup.km.ua/
URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/1549/
Нажмите здесь, чтобы распечатать страницу.
Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.