- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -
Google "вб\'є" мільйони старих додатків для Android-смартфонів
Опубликованно 21 Февраля 2018, в 01:30 в разделе Разные новости | Нет комментариев.
Американська корпорація Google, слідом за офіційним оголошенням про відмову від 32-бітних додатків, зробила не менш шокуючу заяву про те, що має намір "вбити" мільйони програм та ігор, які зараз доступні в рамках магазину Google Play.
Згідно з повідомленням Google, починаючи з другої половини 2018 року вона перестане додавати в магазин Google Play будь-які програми та ігри, які несумісні з новітніми версіями операційної системи Android.
Для забезпечення сумісності розробники повинні використовувати самі нові і свіжі API для отримання будь-якої інформації, а також піддавати своє програмне забезпечення тестування на самих нових збірках ОС, навіть якщо під їх управлінням працює менше 1% від загального числа пристроїв у світі.
Прес-служба Google стверджує, що компанією рухають благі спонукання. Примус розробників до використання останніх технологій і стандартів позитивно позначиться на якості їх програмного забезпечення, а також гарантує швидку і стабільну роботу на всіх сучасних Android-смартфонах. У тому випадку, якщо якісь девелопери відмовляться виконувати нові вимоги, то їх нові програми і ігри не потраплять в магазин Google Play вже з 1 січня 2018 року.
Якщо ж у розробника вже є якийсь додаток, але він використовує старі API і рішення, націлені на застарілі складання Android, то Google дає йому термін до 1 листопада 2018 року. Після цієї дати всі оновлення для програмного забезпечення повинні бути написані з прицілом на новітні версії ОС. Очевидно, що такі заходи призведуть до того, що мільйони програм взагалі перестануть оновлюватися, так як деякі додатки з-за нових правил доведеться переписувати практично з нуля, багато чого робити просто не стануть.
Також ходять чутки, що вже в 2019 році компанія Google почне видаляти з магазину додатків Google Play всі програми та ігри, які мають 32-бітною архітектурою і все те програмне забезпечення, яке некоректно працює на нових версіях Android через використання застарілих рішень. Все це потрібно для того, щоб володарі смартфонів і планшетів могли користуватися якісним програмним забезпеченням, яке володіє достатньою безпекою.
Полный текст →URL сайта: http://ief.tup.km.ua/
URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/1762/
Нажмите здесь, чтобы распечатать страницу.
Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.