- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -

Франція вирішила заарештувати саудівську принцесу

Опубликованно 25 Июня 2018, в 03:00 в разделе Новости в мире | Нет комментариев.

stemcell

У Франції суддя видав міжнародний ордер на арешт дочки короля Саудівської Аравії Салмана бін Абдул-Азіза Аль Сауда. Про це повідомляє в четвер, 15 березня, Reuters з посиланням на близьке до розслідування джерело.

За його інформацією, Хассу бін Салман — сестру наслідного принца Мухаммеда бін Салмана — розшукують у справі члена її служби безпеки. Її хочуть допитати у зв\'язку з збройним насильством, викраденням, крадіжкою і погрозами. Це сталося ще в 2016 році в паризькій квартирі принцеси.

Як очікується, на початку квітня в Париж з візитом прибуде наслідний принц Саудівської Аравії. Раніше його поїздка вже кілька разів відкладалася.

Агентство відзначає, що ордер на арешт принцеси припав на складний для французько-саудівських відносин час. Так, Париж підтримувала тісні зв\'язки з сунітськими державами Перської затоки, зокрема з Саудівською Аравією, при президентові Франсуа Олланду з-за його жорстку позицію щодо Ірану на ядерних переговорах. Однак нинішній лідер Еммануель Макрон прагне поліпшити відносини з шиїтським Іраном. Reuters додає, що 32-річний наслідний принц Мухаммед в останні місяці також став більш тісно спілкуватися з президентом США Дональдом Трампом.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://ief.tup.km.ua/

URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/2300/

Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.