- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -

Штучний інтелект інструменту \'як добре, як експертів при виявленні проблеми з очима

Опубликованно 15 Сентября 2018, в 07:00 в разделе Наука и техника | Нет комментариев.

stemcell

Нова машина-система навчання так само добре, як кращі людські експертів по виявленню проблем із зором і направлення пацієнтів на лікування, кажуть вчені.

Інноваційна система штучного інтелекту, розроблена Ай-наряд DeepMind з Мурфілдс очні лікарні NHS фонд Довіру і Університетського коледжу Лондона, був здатний правильно направляти хворих більш ніж 50 різних очних захворювань для продовження лікування з 94% точністю, відповідаючи чи побиття провідним світовим очей фахівців. \'Це збирається створювати революція: як ІІ трансформує НГС Детальніше

"Результати цього дослідження з DeepMind дуже захоплююче і продемонструвати потенціал зір-збереження впливу ШІ для пацієнтів", сказав професор сер Пен трійник КХО, директор NIHR біомедичних дослідним центром в клініку очну лікарню і ЛЧ інституту офтальмології.

Двоступенева система ШІ приймає все більш по-людськи, і зрозумілого підходу до аналізу складних оптична когерентна томографія (окт) скани сітківки пацієнта. Вони широко використовуються для сортування пацієнтів з проблемами зору в чотирьох клінічних категорій: термінові, напів-термінове, планове і спостереження.

П\'ять окремих машинного навчання систем, підготовлених з використанням 877 клінічної сканує жовтня, спочатку створити карти скани жовтня. П\'ять карт, потім аналізуються друга серія з п\'яти машин-системи навчання, навчання на карти, створені з 14,884 сканує жовтня від 7,621 пацієнтів, які інтерпретувати карти і кожній дати рішення про передачу справи.

Напрямки вирішення об\'єднуються в один результат, з рейтингом довіри, виражений в відсотках. Карти і будь-яких різночитань і неоднозначних результатів може бути показано візуально лікар за своє власне тлумачення і пояснення результату напрямку.

Більшість інших ШІ-системи, засновані по суті виглядає як чорний ящик; дані передаються в один кінець і результат виводиться з іншого, не маючи можливості перевірити, як система прийшла до свого рішення.

"Кількість сканувань очей ми виступаємо зростає темпами, набагато швидше, ніж людський експерти здатні їх інтерпретувати", - сказав д-р Пірс Кину, офтальмолог консультант в очній лікарні Мурфілдс. “Технологія ма ми розробляємо призначений для пріоритезації пацієнтів, які повинні бути бачив і терміново звертаються до лікаря або лікаря-офтальмолога. Якщо ми можемо діагностувати і лікувати ранні стану очей, це дає нам шанс врятувати людям зір".

Двоетапний підхід також робить систему більш адаптованою до різних машин жовтня, які виробляють зображення з різними характеристиками. Потрібно було б переучуватися на різних машинах, залишивши існуюча реферальная система в цілості тільки системи відображення.

Наступний етап-поставити систему AI через клінічних випробувань та узгоджень, перш ніж він може бути використаний в лікарнях для направлення пацієнтів. Якщо твердження, то система буде доступна для використання на всіх сайтах Мурфілдс на п\'ять років. Робот буде бачити Вас тепер: може комп\'ютери візьмуть на себе повністю медицині? Детальніше

Дослідники кажуть, що зрозумілого Ма також можуть бути використані, щоб допомогти навчити лікарів, і клініку, може використовувати його для майбутніх некомерційні дослідницькі зусилля, а також де-певний набір даних, який використовується, щоб навчати його.

Експерти заявили, системи штучного інтелекту, такі як ті, які створюються дослідниками був потенціал, щоб допомогти лікарям лікувати пацієнтів і робити обмежені ресурси НГС йти далі.

Роберт Dufton, головний виконавчий директор Благодійного Мурфілдс очі, сказав: “необхідність лікування очних хвороб зросте, почасти тому, що люди живуть довше, далеко за межі нашої здатності задовольнити попит, використовуючи існуючу практику.

"Штучний інтелект демонструє потенціал для перетворення швидкості при які захворювання можуть бути діагностовані і лікування запропонував, щоб найкращим чином використовувати обмежений час лікарів."

Дослідження опубліковане в журналі Nature медицини.

Дана стаття містить партнерські посилання, що означає, що ми можемо заробити невелику комісію, якщо читач натисне на них і робить покупку. Вся наша журналістика незалежної і жодним чином не впливає будь-яким рекламодавцем або комерційну ініціативу. Посилання працюють на Skimlinks. Натиснувши на партнерське посилання, ви визнаєте, що печиво Skimlinks буде встановлений. Додаткова інформація.

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://ief.tup.km.ua/

URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/2631/

Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.