- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -
В Антарктиді знайшли мертвими двох техніків
Опубликованно 6 Февраля 2019, в 03:20 в разделе Новости в мире | Нет комментариев.
Дві людини загинули на американської антарктичної станції Мак-Мердо. Про це повідомляється на сайті Національного наукового фонду США.
НП сталась 12 грудня в будівлі, де розташований генератор, який живить радіостанцію. Відомо, що наймані технічні фахівці виконували профілактичні роботи на систему пожежогасіння. Їх виявив пілот, який не дочекався повернення робітників з об\'єкта і вирішив їх перевірити. Він виявив, що лежали на підлозі приміщення людей в несвідомому стані, спроби реанімувати виявилися безуспішними.
Розслідування інциденту триває. Можливі причини їх смерті не розголошуються.
За даними на 2011 рік, на станції цілий рік жили близько 1300 осіб.
23 жовтня на російській науковій станції «Беллінсгаузен», яка розташована на острові Кінг-Джордж в Антарктиді, двоє петербуржців влаштували сварку, яка переросла в різанину. Невідомо, через що стався конфлікт, проте одного з учасників бійки довелося терміново евакуювати в Чилі.Більше похмурих і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підписуйтесь!
Полный текст →URL сайта: http://ief.tup.km.ua/
URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/3072/
Нажмите здесь, чтобы распечатать страницу.
Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.