- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -

Росія розповіла про «брудних методах боротьби» інших країн

Опубликованно 4 Июля 2019, в 08:40 в разделе Новости в мире | Нет комментариев.

stemcell

Проти керівного складу Збройних сил Росії готується кампанія з дискредитації. Про це заявив представник Міноборони генерал-майор Ігор Конашенков, передає ТАСС.

За його словами, найближчим часом Москва очікує посилення тиску проти «всіх рівнів — від командування з\'єднань, об\'єднань, родів військ та видів безпосередньо до військово-політичного керівництва». Представник Міноборони додав, що подібних дій стає більше через зміцнення ролі Росії в світі.

Зараз у відомства є дані про роботу інших країн з дискредитації російських політиків, громадських діячів, бізнесменів, журналістів і блогерів за допомогою ЗМІ, зазначив Конашенков. Для цього, зокрема, збирається персональна інформація про «жертви».

Генерал-майор додав, що використання «брудних методів інформаційної боротьби» не залишиться без адекватної відповіді з боку Росії.

Раніше американський аналітичний центр Atlantic Council прийшов до висновку, що Росія використовувала фейкові акаунти, підроблені документи та десятки онлайн-платформ для нанесення шкоди єдності Заходу.

Раніше в червні російське посольство у Великобританії зажадав від Лондона пояснити інформацію про переорієнтацію британського спецназу з боротьби з тероризмом на протидію «небезпечного міжнародного поведінки» Росії та інших країн.Що відбувається в Росії і в світі? Пояснюємо на нашому YouTube-каналі. Підпишись!

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://ief.tup.km.ua/

URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/3376/

Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.