- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -

МЗС оцінив можливість зустрічі Путіна і Трампа

Опубликованно 12 Июля 2019, в 06:55 в разделе Новости в мире | Нет комментариев.

stemcell

США не направляли Росії чітких сигналів про зустріч лідерів двох країн на саміті «Великої двадцятки» в Осаці, заявив 12 червня РІА Новини заступник голови російського МЗС Сергій Рябков.

«Контакти такого рівня не готуються в принципі шляхом обміну якимись словесними коментарями в кілька вільному стилі. Тут потрібна певна дипломатична робота, певні зусилля», — сказав Рябков.

Від Вашингтона поки не було «жодних імпульсів на цей рахунок». За словами співрозмовника агентства, створюється враження, що США поки не визначилися з кращим форматом.

«Але ми продовжуємо орієнтуватися на те, що саме від американської сторони повинні бути відповідні імпульси. Якщо їх не буде, то тоді, як я розумію, контакт теж може відбутися, але він буде, що називається, "на ногах". Але це все на рівні як би роздумів, конкретики немає взагалі», — підсумував дипломат.

11 червня радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що американський президент Дональд Трамп розраховує зустрітися в Осаці з російським колегою Володимиром Путіним і головою КНР Сі Цзіньпіном.Що відбувається в Росії і в світі? Пояснюємо на нашому YouTube-каналі. Підпишись!

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://ief.tup.km.ua/

URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/3399/

Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.