- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -

Виявлена нова причина глобального потепління: геологи знайшли дивну аномалію

Опубликованно 16 Января 2020, в 12:00 в разделе Наука | Нет комментариев.

stemcell

Група незалежних геологів при детальному вивченні нашої планети помітила, що ядро Землі почало сильно нагріватися і збільшуватися в розмірах. Якщо ці дані підтвердять та інші вчені, то Землю в майбутньому чекає такий же фінал, як було з Марсом.

Геологи проводили свої аналізи та заміри за допомогою новітнього ультразвукового апарату. Нові дані перекреслили поняття про будову планети, повідомляє ресурсДиалог.UA.

З отриманих даних учені змогли зробити висновки, що ядро Землі знаходиться на стадії аномальної деформації. Не виключено, що ядро не тільки збільшилася в розмірах, але і постійно нагрівається. Якщо висновки геологів вірні, то ці явища і стали головною причиною глобального потепління.

Новими даними зацікавилися астрономи, які займаються вивченням Марса. Подібні явища колись відбувалися і на Червоній планеті.

Ще одна група експертів заявляє, що зміни в ядрі почалися не раптово, просто раніше у людей не було спеціального обладнання, щоб це зафіксувати.

Вчені поки не можуть відповісти на питання: чи повторить Земля долю Марса. Не виключено, що тепло і гази, які виробляє ядро, виходять на поверхню Землі через океанські западини. "Такий процес почався б у будь-якому випадку, але технології людства тільки посилили його", - запевнив науковець.

Раніше ми повідомляли, астрофізики запевняють, що в найближчому майбутньому можна побудувати своєрідний "ліфт у космос", за яким можна доставляти вантажі із Землі на космічні станції.

Нагадаємо, Венера і Земля не так схожі між собою, як це було прийнято вважати. Вчені опублікували нові дослідження, які базуються на останніх знімках.

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://ief.tup.km.ua/

URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/3943/

Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.