- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -
Москва пропонує Берліну провести зустрічі з кібербезпеки
Опубликованно 25 Июля 2020, в 05:35 в разделе Наука и техника | Нет комментариев.
Москва пропонує Берліну провести консультації з кібербезпеки, щоб врегулювати взаємні претензії, заявив директор Департаменту міжнародної інформаційної безпеки МЗС Росії Андрій Крутских. Про це пише РИА «Новости».
«Це (консультації) дозволить нейтралізувати непотрібний подразник у наших двосторонніх відносинах і перевести взаємодію з проблематики інформбезпеці в практичну площину», — сказав Крутских.
Він також заявив, що Берлін в односторонньому порядку скасував заплановані зустрічі з інформаційної безпеки і ухиляється від відновлення діалогу.
Раніше МЗС Німеччини повідомив російського посла в Берліні Сергія Нечаєва про те, що прокуратура ФРН оголосила в розшук росіянина Дмитра Бадіна, підозрюваного у хакерській атаці на Бундестаг в 2015 році. Німеччина заявила, що є «вагомі свідчення» того, що Бадін був співробітником ГРУ.
Полный текст →URL сайта: http://ief.tup.km.ua/
URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/4569/
Нажмите здесь, чтобы распечатать страницу.
Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.