- ief.tup.km.ua - http://ief.tup.km.ua/ -

Рейси «в нікуди» набирають популярність на Тайвані через пандемії COVID-19

Опубликованно 6 Августа 2020, в 04:40 в разделе Разные новости | Нет комментариев.

stemcell

Тайванські авіакомпанії почали продавати квитки «в нікуди», вони стають популярними у жителів острова з-за закритих кордонів і перерваного авіасполучення з-за пандемії коронавіруса. Про це пише РИА «Новости» з посиланням на Міжнародне радіо Тайваню.

Як повідомляє радіо, місцеві турагентства продають квитки на літаки, що вилітають з аеропорту «Таоюань» і повертаються назад. Лайнери кружляють над островом або сусідніми країнами, не роблячи посадки.

Так, 4 серпня компанія StarLux Airlines виставила на продаж 188 місць за таким маршрутом. Квитки були розкуплені за 5 хвилин.

Рейс вилетить з місцевого аеропорту 7 серпня, пролетить над східним узбережжям Тайваню, потім полетить у бік Філіппін і повернеться назад тим же маршрутом. Пасажирам запропонують обід від шеф-кухаря ресторану із зіркою Мішлен. Вартість тригодинного польоту цим рейсом обійдеться в 4 688 тайваньських доларів (близько 11,6 тисячі крб.)

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://ief.tup.km.ua/

URL новости: http://ief.tup.km.ua/news/4624/

Copyright © 2025 ief.tup.km.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.