Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Наука

banner12

Об\'єкти котяться вгору: у Польщі зафіксували гравітаційну аномалію – цікаві кадри

Жителі польського містечка Капраче розповіли про унікальної природної аномалії.

Поляки розповідають, на похилому ділянці дороги містичним чином різні об\'єкти котяться вгору. Про такий "пам\'ятки" місцеві жителі з гордістю повідомляють туристам, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

Кадри демонструють чоловіка,... ( подробнее )

Росія сама попроситься до Україні: знаменитий астролог передбачив крах РФ і перенесення столиці з Москви

Україні прогнозують світле майбутнє після того, як вона відродиться як духовного центру і стане після цього столицею східнослов\'янської держави.

Такий несподіваний прогноз озвучив астрологВлад Росс, передає "Диалог.UA".

За його словами, Київ у майбутньому стане духовним центром східнослов\'янської держави. Більш того, в нього... ( подробнее )

"Літаюче особа": в США камера спостереження зафіксувала аномальну сутність

Очевидці одного з штатів Америки повідомили про дивну фантоми.

Аномальне явище зафіксувала камера спостереження, яку встановили на фасаді однієї з будівель. "Літаюче особа", яке демонструють кадри, спантеличило служителів науки, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

подробнее )

Океанологів спантеличив кривавий молюск, знайдений в Мексиканській затоці, – кадри

Вчені виявили невідоме морська істота у водах західної частини Атлантичного океану.

Незвичайного морського жителя відшукала команда фахівців Okeanos Explorer. Вивчивши знахідку, вчені не змогли її ідентифікувати. Дивну тварину – гібрид медузи, і наутилиуса кальмара, при цьому має дивовижний бордовий забарвлення, повідомляє "Диалог.UA".

"Істоту,... ( подробнее )

Вчені виявили кипляче озеро на Червоній планеті – кадри

"Джакузі" діаметром два кілометри розташоване на Південному полюсі планети.

Відкриття належить російському уфологу Валентину Дегтярьову, який виявив гігантське кипляче озеро в метеоритном кратер на Марсі. Чоловік вивчав марсіанську поверхня на знімках NASA і побачив неподалік від Південного полюса кратер з вируючої водою, повідомляє... ( подробнее )

Площадка Best Repetitor как основа эффективной подготовки

Специализированный учебный центр для большинства школьников, студентов или абитуриентов может стать единственным спасением для улучшения текущих знаний. Стоит лишь обратиться в Best Repetitor, выбрать оптимальное направление и наслаждаться полученными знаниями. Важно сформировать правильный подход, основываясь... ( подробнее )

НЛО ширяв "хмарах": жителі Пакистану стали свідками аномального події – кадри

Тиждень тому розмірене життя пакистанського міста Сиалкот перервав аномальний інцидент за участю представників позаземних цивілізацій.

Очевидці розповіли, що їм пощастило спостерігати інопланетний корабель в хмарах. Крім того, жителі поселення встигли сфотографувати його, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

Незвичайний... ( подробнее )

"Гідна заміна" айфону: російський смартфон YotaPhone 3 з тріском провалився на китайському ринку

Китайський бренд, який викупив недорозвинену російську розробку, поскаржився на великі збитки.

Російська компанія Yota Devices, очевидно, вирішила втілити свої мрії і витіснити з ринку "яблучний" телефон, створивши і запустивши в продаж свій безглузде "творіння" - YotaPhone 3. Поява смартфона на російському ринку так і не дочекалися,... ( подробнее )

Небачена мутація в Польщі: корова народила дитинча з двома головами - з\'явилися кадри

Теля-мутант раптово помер. За словами місцевих екологів, вся справа в кормах.

На одній з польських ферм сталося небувале - корова народила теля, у якого обнаружилосьдве голови. Як повідомив ветеринар, в обох голів були смоктальні рефлекси, тільки от вижити тварині все одно не вдалося, повідомляє "Диалог.UA".

Ветеринар Кароліна... ( подробнее )

Землянам доведеться пережити найнебезпечніше місячне затемнення: це буде день катастроф і демонів вирвалися

Майбутнє місячне затемнення 27 липня триватиме чотири години. Астрологи і експерти кажуть, що цей день дуже небезпечний, так як "демони вирвуться назовні".

В цей день відзначатиметься величезне протистояння планети Марс, такі процеси завжди були перед великими на планеті війнами, передає "Диалог.UA".

Експерти попереджають, що... ( подробнее )

banner13