Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Общественные Новости

banner12

Ділан Ферроу закликає Кейт Бланшет сексуальних домагань лицемір

Бланшетт є одним з 300 відомих жінок в індустрії розваг, який заснував час, з ініціативою по боротьбі з сексуальними домаганнями по всій країні і фонду правового захисту, щоб допомогти менш щасливим жінкам.

Але Ділан Ферроу, дочка Вуді Аллена звинуватила його у сексуальному насильстві над її дитиною протягом більше двох десятиліть, каже,... ( подробнее )

Гвінет Пелтроу оголосила про заручини Бред Фэлчак

"Нам дуже пощастило, зійшлося на цьому перехресті в нашому житті, коли наші колективні успіхи і невдачі можуть служити будівельними блоками для здорових і щасливих стосунків," Пелтроу, 45, і Фэлчак, 46, говориться в спільній заяві в останньому номері БУРДИ Журнал з Доброго ранку, Америка.

подробнее )

Сіммонс особи звинувачення у зґвалтуванні

Останні звинувачення випливають два інших жінок, що звертаються звинувачуючи мульти-мільйонер, підприємець — колишній партнер актора австралійця Мелісса Джордж — в сексуальних домаганнях.

Колишній деф Джем виконавчий запису Дрю Діксон сказав Нью-Йорк Таймс вона була піддана "тривалий і агресивне сексуальне домагання" за Симмонсу під час... ( подробнее )

І Тейлор посварилася зі своїм БФФ?

Здається, що шлях після того, як модель, здавалося б, кинув тінь на Свіфт в остроконечном Instagram пост.

Спільний кліп від любові Різдвяний календар стріляти, показуючи модель гри в баскетбол, Клосс писав: "свист свист" в заголовку — назва одного Кеті Перрі, яка, за чутками, будуть спрямовані на давній Немезида Свіфт.

Пізніше... ( подробнее )

Роуз Макгоуен виявляє масові платних юридичних бій проти Харві Вайнштейн

Актор, що став активістом говорив телевізійних критиків у вівторок про її майбутнє документальний серіал громадянин троянд і те, що вона назвала її глобальної боротьби проти сексуального насильства та економічної несправедливості.

Макгоуен допоміг почати національне громадське обговорення, коли вона звинуватила голлівудського магната Вайнштейн... ( подробнее )

Аллен плескає претензії дочки, як дискредитували\'

Американський кінорежисер опублікував заяву після того, як його колишня, прийомна дочка Ділан Ферроу відродив твердження про те, що Аллен зґвалтував її в сім-річна дівчинка, з першого повноцінного телевізійного інтерв\'ю на ніч.

"Хоча Ферроу сім\'я цинічно використовуючи можливість, яку дає часу руху повторити цей дискредитували заяви,... ( подробнее )

Меган Маркл 'тиснуть' брехати про вік

Вона каже агентам хотів, щоб вона прибрехав на прослуховуваннях з-за побоювань, вона буде миттєво відкинутий продюсерами після того як вона померла у віці 30 років, сонце доповідей.

Останнім часом-очищені інтерв'ю з 2015 року, Маркл сказав: “я думаю, що як жінок, акторів, можна припустити, що вони мають термін придатності.

"Я... ( подробнее )

Замаху Нова Зеландія на Корольова в 1981 році виявлено

У віці 17 років, Крістофер Джон Льюїс, від Данідіна, приєднався до тріумфуючого натовпу, щоб подивитися монарха пройти під час дипломатичної поїздки, звіти Сонця.

Озброївшись гвинтівкою 22-го калібру, він вистрілив в Королеву, як вона вийшла з її Роллс-Ройс. Незважаючи на гучний вибух, натовп, здавалося, не підозрюючи про те, що сталося.

Парад,... ( подробнее )

Walhberg змушені відмовляти у використанні стероїдів

ТМЗ говорив з a-лістер в Лос-Анджелесі в понеділок про стверджує, що він разом з Джош Дюамель і суперзірки WWE Римської панує, використовував допінгу нібито постачали їм стероїдний дилер Річард Родрігес, який зараз перебуває у в'язниці за продаж речовини.

подробнее )

19 травня $1.7 B імпульс для британців

Сонце передає подвійний удар-це набір, щоб дати економіці ?1 млрд ($1,7 млрд) збільшити.

Ложки маркування заручини принца Гаррі і Меган Маркл. Фото: Додається

подробнее )

banner13