Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Общественные Новости

banner12

Напівоголених моделей Інста намагаються нажитися на урагану Ірма

Як вижили в зруйнованих островів, як Барбуда, Сент-Мартен і острови Теркс і Кайкос відчайдушно шукати допомогу та притулок, глем дівчаток опубліковано м\'ясисті знімки себе, відпочиваючи на сонці піски, звіти з href="https://www.thesun.co.uk/news/4424496/hurricane-irma-models-instagram-caribbean/".

з href="https://www.instagram.com/p/BYtQgKcguNm/"... ( подробнее )

Кеті Гріффін руйнується під час стенд-ап шоу

Стенд-ап комік свідомість під час її шоу в Дубліні в середу, але, мабуть, процвітає після інциденту.

Гріффін, 57, відрубався після більш ніж двох годин на сцені, незадовго до шоу було заплановано на кінець, за даними Нью-Йорк Таймс. Як повідомляється, Гріффін почав розповідати історію про Mariah Carey, коли вона завмерла, підійшов і сказав:... ( подробнее )

Занадто далеко? Дінго Парижі Джексона з\'їв мій дитина Instagram пост

Париж, дочка значок покійного поп-музики Майкл Джексон, вважається відвідування заповідника дикої природи на острові Гамільтон, коли образи її поплескуючи Дінго були прийняті.

Вона виклала знімки на свою сторінку в Instagram з підписом "Дінго з\'їли мою дитину".

подробнее )

Руйнівні передбачуваного зловживання Королева рок-н-рол зіткнувся

Це було в 1973 році, а потім-25-річної співачки і її бойфренда-гітариста Ліндсі Бакингема були позує для обкладинки свого першого альбому, таких вм\'ятин, повідомляє Нью-Йорк пост. Їх рекорд-Лейбл попросив дует, щоб виглядати "сексі" і книжкового Ніки вже відчуваю себе впевненіше, коли фотограф сказав їй, щоб зняти її прозорій білій блузці.

Вона... ( подробнее )

Відомий письменник розповідає Кевін Спейсі обвинувач \'смоктати його

Виступаючи перед журналістами на заході в Нью-Йорку, Talese запитали про його думках про недавню літанія людей, що йдуть вперед, щоб звинувачувати людей в Голлівуді сексуальних домагань. Автор журнальної статті, як "Френк Сінатра застудився" і "тихий сезон герой" він сказав, що хотів би зробити просторіше його наступного питання.

"Я відчуваю... ( подробнее )

Пара, як вважають, були побачення з 2013 року

Пара, як вважають, були починаючи з 2013 року, але тримав їх роман в таємниці на тлі вимог п. в її розлучення з Томом Крузом, в якому йому забороняється публічно зустрічатися, повідомляє href="https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/4402452/katie-holmes-and-jamie-foxx-finally-confirm-relationship-five-years-after-tom-cruise-divorce-clause-banned-her-from-dating-publicly/".

подробнее )

Джордж Такеи звинуватили в сексуальних домаганнях колишня модель

Скотт р. Брантон сказав, що інцидент стався в 1981 році, коли він починав свою кар\'єру в Голлівуді, повідомляє "Фокс Ньюс".

Він сказав, що зустрів Такеи, якому було 43 або 44 років, бар і пара, за повідомленнями, обмінялися номерами і спілкувалися з нагоди.

Коли Брантон, тоді 23 років, розлучився зі своїм бойфрендом в той час,... ( подробнее )

Італійський пилосос Антоніо Карлуччо помирає

Лондонський Карлуччо був відомий своєю мережі ресторанів тезка і його виховання "голий кухар Джеймі Олівер, який став ще більшою зіркою телебачення.

"Це з великою скорботою ми повідомляємо, що синьйор Антоніо Карлуччо об\'є на жаль померла сьогодні вранці", веб-сайт сказав.

Син начальника станції, Карлуччо виріс у сільській місцевості... ( подробнее )

Гвінет топлес в колоритний стріляти

Спосіб життя і гуру \'заземлення\' адвокат позувала топлес і бруду на обкладинці Бурди журнал перший номер вийде 19 вересня, з href="http://pagesix.com/2017/09/08/gwyneth-paltrow-poses-muddy-and-topless/" з href="http://pagesix.com/2017/09/08/gwyneth-paltrow-poses-muddy-and-topless/" з href="http://pagesix.com/2017/09/08/gwyneth-paltrow-poses-muddy-and-topless/"

"Для... ( подробнее )

З\'ясувалося: жінка з Кім і Каньє дитина

За даними ТМЗ жінка, href="http://www.news.com.au/entertainment/celebrity-life/celebrity-kids/kim-kardashian-and-kanye-west-expecting-third-child-says-tmz/news-story/053904debf82381b44b5c6bf4d6bed96" мета="_blank", випускник коледжу разом з двома дітьми від її власного, href="https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/4415545/kim-kardashian-and-kanye-wests-surrogate-is-a-married-african-american-college-graduate-with-two-children/"... ( подробнее )

banner13