Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Разные новости

banner12

Много бонусов для новичков и не только — Vulkan Pobeda

Для всех тех, кто любит азарт и хочет никогда не расставаться с любимыми однорукими бандитами, рекомендуем вам обратить внимание на новую игорную площадку, которую открывает популярный в среде игроков клуб Вулкан Победа. Теперь любой желающий сможет в любое время дна и ночи запускать слоты либо в тестовом, либо в активном режиме со ставками живыми деньгами.... ( подробнее )

Як змусити майнер відмовитися від биткойна

Максим Прасолов багатьом українцям відомий в першу чергу як продюсер мультимедіа. З 2001 по 2017 рік він брав участь у створенні більш 50 анімаційних рекламних роликів, 3D-фільмів, комерційних і промислових додатків, комп\'ютерних ігор, а також створив перший український графічний роман "Даогопак". Максим працював з міжнародним рітейлом і такими... ( подробнее )

Як "Чорна п\'ятниця" вплинула на український ринок побутової техніки та електроніки

"Чорна п\'ятниця" в 2017 році була дуже успішною для українських рітейлерів побутової техніки та електроніки. Про це повідомляє дослідницька компанія GFK.

У період з 20 по 26 листопада (тиждень, на яку випадала "Чорна п\'ятниця"), зростання продажів склав 80% в порівнянні з попереднім тижнем. Для порівняння — в 2016 році ця цифра становила... ( подробнее )

Пігулка для зростання: Як 3G і 4G впливає на ВВП країни

Розвиток інформаційних технологій позитивно впливає на загальний стан економіки країни. Ні для кого не секрет, що впровадження цифрових рішень у виробництві та сфері послуг підвищує ефективність компаній і покращує клієнтський досвід, що в результаті призводить до зростання економічних показників.

Мобільні технології, безсумнівно, є найбільш... ( подробнее )

У Facebook вирішили змінити податкову політику під тиском регуляторів

Компанія Facebook змінить структуру оподаткування таким чином, щоб платити більше податків у тій країні, де вона отримує доходи. Про це пише The Guardian.

Компанія, якій належить найбільша у світі соціальна мережа, оголосила, що з наступного року перейде до структури, при якій рекламні доходи, одержувані нею в певній країні, будуть відображатися... ( подробнее )

Український топ-менеджер очолив російський "Білайн"

Російська телекомкомпания "Вимпелком" (торгова марка "Білайн", входить у групу Veon) оголосила про призначення нового гендиректора. Ним став українець Василь Лацанич, який багато років працював в компанії "Мобільні телесистеми" (МТС), повідомляє російське видання CNews.

З 2001 року він керував маркетингом в українській UMC, яку згодом придбала... ( подробнее )

Україна опинилася в трійці лідерів по доступності цін на інтернет

Україна потрапила на друге місце рейтингу дешевизни інтернету, який склала британська консалтингова фірма BDRC Continental спільно з провайдером Cable.co.uk.

Компанії проаналізували вартість більш 3351 інтернет-тарифів у 196 країнах світу з серпня по жовтень 2017 року. Потім дослідники підрахували середньомісячну плату за широкосмуговий... ( подробнее )

АМКУ оштрафував "Київстар" за відмову надати переговори клієнта

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував найбільшого оператора мобільного зв\'язку "Київстар" на символічну суму 54,4 тис. грн за неподання інформації у встановлений комітетом термін. Про це повідомляється на сайті відомства.

Зокрема у комітеті вважають, що компанія порушила законодавство про захист економічної конкуренції, не... ( подробнее )

На iPhone X спостерігаються проблеми з Face ID

У власників iPhone X з\'явилася проблема — неможливість схвалити "сімейну покупку" за допомогою системи розпізнавання осіб Face ID в онлайн-магазинах Apple, повідомляє видання Technot.

Зокрема, членам сім\'ї доводиться вводити пароль від облікового запису, щоб підтвердити завантаження. При цьому на старих моделях з Touch ID система працює... ( подробнее )

Українці створили бота на допомогу водіям ?ber

Компанія Uberdrive, яка є партнером сервісу замовлення таксі ?ber в Україні, запустила бота для допомоги водіям. Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

Основна функція бота — моніторинг пікових зон міста в режимі реального часу.

"Бот підключається до додатка для водіїв і аналізує, коли, де і наскільки попит на послуги ?ber... ( подробнее )

banner13