Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Разные новости

banner12

У світі стартували продажі iPhoneX

Американська компанія Apple запустила глобальні продажі свого нового смартфона — iPhoneX. Про це повідомляється на сайті компанії.

Продажі стартували в офіційних магазинах компанії, так і через онлайн-майданчик. За даними ЗМІ, в продаж надійде близько 3 млн гаджетів. Першими продавати нові iPhoneX почали в Новій Зеландії.

Традиційно... ( подробнее )

Допоможе биткоин побороти корупцію в Україні

Партнер, керівник групи консультування з перспективним технологіям KPMG в СНД Микола розповів Легкодимов Delo.UA про статус криптовалют, можливі способи шахрайства з ними та про перспективи биткоина на глобальному ринку

Українські регулятори попереджають про можливі шахрайства з криптовалютой. З якими випадками шахрайства ви зустрічалися... ( подробнее )

Сучасні тренди, змінюють fintech-індустрію

Глобальна фінтех-революція

У 2016 році загальний обсяг венчурних інвестицій у fintech-стартапи склав близько $17,4 млрд. найактивніші країни — США і Китай.

Серйозну увагу інвесторів до області fintech пояснюється кількома причинами. Одна з них — інноваціями в цій галузі займаються фахівці, які добре розбираються в сучасних технологіях.... ( подробнее )

Безпека в стилі Apple

Інтернет речей — один з головних трендів останніх років у світі інновацій. На ринок виходить все більшу кількість пристроїв, підключених до Всесвітньої павутини: від звичних кожному споживачеві холодильників і телевізорів до знаменитого українського куба для віддаленої гри з тваринами Petcube.

Одне з найбільш активно розвиваються напрямків... ( подробнее )

Соціальна мережа "Вконтакте" втратила майже 30% користувачів в Україні

Відвідуваність російської соціальної мережі "ВКонтакте" за 5 днів впала на 3 млн візитів.

Про це свідчать дані SimilarWeb.

Компанія надала ЕП статистику відвідуваності в Україні заблокованих російських інтернет-сервісів. Статистика включає не унікальні візити з десктопів.

Згідно з даними на 20 травня 2017 року, відвідуваність... ( подробнее )

Адаптивний дизайн vs мобільна версія: чому адаптивний переможе?

Will Critchlow ще в листопаді минулого року анонсував, що на блозі Distilled з\'явився новий адаптивний дизайн, але про що я подумав зовсім недавно, так це про те, що ми не знаємо його основні характеристики, не знаємо чим такий дизайн хороший в дійсності.

В останні кілька місяців в колах інтернет-маркетологів про це часто говорять, але... ( подробнее )

Apple виграла патентну війну проти Samsung

Верховний суд США поставив крапку в тривалому патентному протистоянні Apple і Samsung. Тепер корейська корпорація повинна виплатити конкуренту $120 млн, при цьому суд відмовив в апеляції. Про це повідомив американський сайт про комп\'ютерній техніці The Verge.

Перше рішення з цього приводу було прийнято в 2014 році, після чого кілька років... ( подробнее )

10 кращих смартфонів для альтернативи іР?опеХ

Американська компанія Apple запустила глобальні продажі свого нового смартфона — iPhoneX. Про це повідомляється на сайті компанії.

Продажі стартували в офіційних магазинах компанії, так і через онлайн-майданчик. За даними ЗМІ, в продаж надійде близько 3 млн гаджетів. Першими продавати нові iPhoneX почали в Новій Зеландії.

Наводимо... ( подробнее )

Китайська Lenovo закінчила квартал з чистим збитком $72 млн

Виручка компанії склала $10 млрд, залишившись незмінною в порівнянні з аналогічним кварталом роком раніше. При цьому вона збільшилася на 4,5% в порівнянні з попереднім кварталом. Про це йдеться в повідомленні компанії.

$7 млрд, як і роком раніше, виробнику принесли продажі персональних комп\'ютерів, планшетів і розумних пристроїв. За підсумками... ( подробнее )

Facebook почне розкривати дані про замовників політичної реклами

Facebook прийняв рішення зобов\'язати користувачів розкривати дані про замовників публікується політичної реклами в соцмережі. Про це розповів засновник і керівник соцмережі Марк Цукерберг.

"Коли хтось оплачує політичну рекламу на телебаченні або в інших засобах масової інформації, вони зобов\'язані за законом розкривати, хто платив за... ( подробнее )

banner13