Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Наука и техника

banner12

Сприяти подкаст про вплив штучного інтелекту

Якщо в 2017 році штучний інтелект отримав популярність, 2018, коли ми бачимо, як це стане нормою. В залежності від області ви працюєте, то, швидше за все, ІІ буде ставати все більш поширеними в повсякденній діяльності. Де ви знаходитесь у світі – чи є ви експертом в області штучного інтелекту, чий всі завдання використовує AI або просто зацікавленого... ( подробнее )

айфон і ХЗ хз Макс: Apple запускає свій найбільший, найдорожчий телефон

Apple буде випускати iPhone хз, швидше версію свого флагманського х, пізніше в цьому місяці. Компанія також оголосила, що iPhone ХС, більш дешева альтернатива, яка замінює дорогі OLED-екран з РК-технології, і велику версію хз, хз Макс, на своєму заході в Каліфорнії.

Айфон хз, що компанії кажуть, треба вимовляти "десять ЕСС" – обійдеться... ( подробнее )

Чиновники Х\'юстон припинити планує відкрити перший США бордель робот\'

Чиновники міста Х\'юстон наказав, принаймні, тимчасове припинення плану канадської компанії відкрити так званий "публічний будинок" робота в місті. Мер Х\'юстона відсуває проти запропонованого \'бордель робот\' Детальніше

Хьюстонская Хроніка повідомила, що інспектора наказав зупинити після визначення того, що компанії, кучерявий... ( подробнее )

Оксфордський словник імен смайлики \'слово рік\' - ось п\'ять кращих варіантів

У мене немає слів, щоб описати це. Словники Oxford, т. к. належить "Оксфорд Юніверсіті прес" (ОУП), оголосила його "слово" року ... ні слова. Це емодзі.

Щоб бути точним, це "сльози радості" смайлики. Що робить мене дуже "сумні смайлики", тому що сльози радості смайлики, звичайно, не заслуговують того, щоб бути смайлики – на жаль, слово... ( подробнее )

Розпізнавання мови є наступна технологія гігантський стрибок, говорить Google

ІІ роботів і самокерованих автомобілів може вкрасти заголовки, але в наступний великий стрибок в технології буде досягнень в області голосових послуг, за даними Google пошуку, Бен Гомес, який говорить, що краще розуміння спільності мови має вирішальне значення для майбутнього інтернету.

Розпізнавання мовлення та розуміння мови є основою... ( подробнее )

Неправильний вид обміну: сторінка Facebook Марк Цукерберг зламав

Сторінка Facebook Марка Цукерберга була зламана невідомою особою, який розмістив оновлення статусу припускаючи, що сайт повинен дозволити людям вкладати в нього, а не в банки.

Сторінки, що належать 26-річний Цукерберг, засновник Facebook, який був названий Людиною року в 2010 році був зламаний деякий час у вівторок.

Повідомлення,... ( подробнее )

Twitter призупиняє горді хлопці напередодні смертельної об\'єднати право-річчя ралі

Твіттер призупинив численні свідоцтва, пов\'язані з праві "західної шовіністичної групі" горді хлопці у п\'ятницю, напередодні річниці смертельних об\'єднати праву мітинг у Шарлоттсвілль.

Перевірив рахунків, що належать групі і її засновника, Гевін Макиннес, були припинені за порушення політики платформи проти "насильницьких екстремістських... ( подробнее )

Гіг вимоги економіки підвищувати ризик Убер і Amazon водіїв збій

Водії ?ber і Amazon кур\'єри можуть бути на більш високому ризику збій з-за вимог гіг економіка праці, нове дослідження припускає.

Дослідники з Університетського коледжу Лондона (UCL) виявили, що 42% водіїв, які забирали працювати через додатка був пошкоджений їх автомобіль при зіткненні на роботі. Майже половина (47%) зізналися, порушуючи... ( подробнее )

Елон Маск запустить японський мільярдер на космічну ракету Х до Місяця

Елон Маск планує запустити японський мільярдер Юсаку Миедзава на ракеті навколо Місяця, генеральний директор компанії SpaceX бойову готовність оголосили в понеділок.

Миедзава, а також 42-річний колекціонер і підприємець, який заснував найбільший в Японії онлайн-рітейлер моди, може бути перший приватний пасажирський, щоб зробити поїздку... ( подробнее )

Граючи на національній гордості\': кіберспорт повертається додому на сторожі миру по футболу

Це в п\'ятницю вранці в кінці вересня 2000 вболівальників упаковані в підземну арену Ла Гранд Арш Де Ла Дефанс, готовий на паризькому етапі Кубка світу патруля. Це досить змішані натовпу, переважно молоді, в основному французи, багато в грі-тематичні одягу. Overwatch є одним з найпопулярніших в світі конкурентної відео ігор: матчі швидкі, хаотичні... ( подробнее )

banner13