Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Наука и техника

banner12

Активісти в Сан-Франциско побачити іронію в Ясс, дивний запуск підтримується технологія багатства

По одному, ікона Сан-Франциско гей-клуби та квір-центри закрили свої двері: Lexington-клуб, в минулому міста лесбійський бар; пристрасна Леді, об\'єднана стрип-клубі; іншому світлі книжковий магазин, Кастро установи.

"Це були простору, які, чесно кажучи, врятував мені життя, і життя багатьох людей, яких я знаю", - сказала Лорелей, дивний... ( подробнее )

- Я бачу речі по-іншому\': Джеймс Damore на його аутизм і Google приміток

Джеймс Damore відповідає стереотипу. Він щасливий визнати, що він вписується у форму незручне компах і момент, ми зустрічаємо в Силіконовій долині кафе, він стукає стійка дисплея металу в колбах, які потрапляють стуком на підлогу. Переполох притягує цікаві погляди на 6 футів 3 дюйми інженер-програміст, але Damore використовується для незнайомців,... ( подробнее )

Бум криптовалют в наметах як регулятори зосередитися на Іко

Останній бум кріптовалюти починає глухнути як регулятори по всьому світу звертають свою увагу на "початкову монету пропозицій", які довели стрімке зростання ринкової вартості сектора досягнувши максимуму на рівні $177bn (?136bn).

Загальна вартість сотні гусеничних кріптовалюти впала більш ніж на 18% до $145 млрд руб. з максимуму п\'ятниці,... ( подробнее )

iPhone Х: найдорожчі Apple телефон теж простий, щоб зламати

Найдорожчий смартфон від Apple, ?999 для iPhone x, є також найбільш тендітні, за даними падіння і падіння тестування.

Незважаючи на те, що Apple стверджує iPhone в x, що "саме міцне скло для смартфона", гарантії постачальника і звичайне падіння-тестер squaretrade вже укладені після серії 1,8 метра (6 футів) падіння і сушильний тести, топовий... ( подробнее )

Пора брати інтернет від вільного ринку і зробити його основним правом

Попрощатися з мережевого нейтралітету. Минулого тижня Федеральна Комісія по зв\'язку голова (ФКС), Аджіт Пай, випустила планують скасувати пам\'ятка захисту прийнятий агентством в 2015 році. Це вже давно стало головним пріоритетом для Пай і його друзі-республіканці, які зараз користуються більшість уповноважених завдяки козир. Голосування заплановане... ( подробнее )

Google планує де-ранг\' "Росія сьогодні" і "Супутник" по боротьбі з дезінформацією

Ерік Шмідт, виконавчий директор материнської компанії Google компанію alphabet, заявив, що пошуковик готується прийняти заходи проти державних російських інформаційних агентств, в тому числі і сьогодні Росія і Супутник, якого звинувачують у поширенні пропаганди американськими спецслужбами.

"Ми працюємо на виявлення такого роду сценарій... ( подробнее )

\'Ніколи не відправляйте ню, і продовжуй матюкається приручити: whatsapp керівництво по виживанню

Забавно, як швидко програми стали стенографії для повсякденних задач: тепер ми йдемо на "потрібні труть", а на винос-це "сайт deliveroo", таксі поступиться на "прибери". І коли справа доходить до обміну секретами і залишатися на зв\'язку, ми всі WhatsApping. У невідповідно імені додатку, який звучить як небажаний палець вгору на танцполі, стала кращим... ( подробнее )

Який найкращий недорогий смартфон на небажання користувачів?

Я 72 років і в даний час використовувати без смарт-телефон Nokia на оплачувати-як-ви-го Асда мережі. Я поставив 10 фунтів стерлінгів на ній рік тому і ще близько ?3 залишилося, так як я тільки використовувати його для надзвичайних ситуацій. Мої онуки на мене, щоб дістати смартфон, але мені потрібна та, яка буде розблоковано і працює з моєї сім Асда... ( подробнее )

Уряд може дозволити фірмам купувати доступ до даних розпізнавання осіб

Федеральний уряд розглядає можливість дозволити приватним компаніям у використанні національної бази даних розпізнавання осіб для комісії, документи, випущені в рамках законів про свободу інформації розкрити.

Частково змінені документи показують, що Генеральна прокуратура веде переговори з найбільшими телекомунікаційними компаніями про... ( подробнее )

Компанії Apple, Facebook і Microsoft виступи проти Трампа за Даца

Великих технологічних американських компаній, включаючи Apple, Microsoft і Facebook, шикуються в чергу, щоб атакувати уряд Трампа за його рішення завершити програму захисту майже мільйон молодих мігрантів від депортації.

Microsoft пообіцяла звернутися до суду, щоб захистити будь-якого працівника, якому загрожує депортація після того, як... ( подробнее )

banner13