Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Наука и техника

banner12

Amazon шукає прем\'єр-північноамериканський місце для другої штаб-квартири

Компанія Amazon запустила $5 млрд (?3,8 млрд.) пошук місця для нової штаб-квартири, з проханням містах США і Канади, щоб зробити їх звучанням.

Новий офіс буде найбільшою у світі електронної комерції, другої компанії в Північній Америці, і "буде повний рівні" в її нинішньої штаб-квартири в Сіетлі, компанія Amazon засновник і генеральний... ( подробнее )

Помилка зупиняє деяких користувачів iPhone ввівши "я" – замінивши його символом

Дивний предиктивного введення тексту про помилку залишила деякі користувачі iPhone можете ввести слово "я". Замість цього, кожен раз, коли вони намагаються використовувати англійські від першої особи, займенник, воно замінюється буквою А і недрукованих символів Unicode, як правило, подається у вигляді знаку питання, а іноді і п\'яти горизонтальних... ( подробнее )

Річард Спенсер та інші втрачають перевірив Твіттер статус у відповідності з новими керівними принципами

Twitter анонсував нові керівні принципи для перевірених акаунтів в середу, через тиждень після того, як компанія піддалася жорсткій критиці за надання заповітний синій прапорець, щоб Джейсон Кесслер, організатору смертельного білий націоналістичний мітинг у Шарлоттсвілль в серпні.

"Ми проводимо первинний огляд перевірених рахунків і видалити... ( подробнее )

Я повинен купити мій вісім-річний син ноутбук він труїть нас?

Я просто читаю ваші корисні статті про ноутбуки для дітей з листопада 2015 року. Мій восьмирічний труїть нас для ноутбука. Він мав таблетки протягом декількох років, грає в Майнкрафт і Лего ігри і дивиться відео на YouTube. Я боюся, що його ноутбук просто годувати одержимість ігри і геймери. Я хотів би, щоб дізнатися більше про комп\'ютери і думав... ( подробнее )

Ноутбуки Intel є занадто дорогими. Буде драм машини Ryzen бути дешевше?

"Світло, але могутній" (в швидкості і ємності) ноутбуки від Dell, HP і Microsoft, як мені здається, буде дуже дорого, тому що Інтел продає процесори за цінами преміум. Тепер, що AMD випустила чіпи Ryzen, чи можете ви передбачити, якщо і коли ці виробники будуть виробляти затребуваний ноутбуків з здешевленням чіпів AMD? Я можу собі дозволити ціну... ( подробнее )

300 млн. доларів в криптовалюте випадково вкрадені і втрачені назавжди з-за помилки

Більше 300 млн. дол кріптовалюти була втрачена після серії помилок в популярному сервісі цифровий гаманець навів один цікавий розробника, щоб випадково не взяти під контроль, а потім замкнути коштів.

На відміну від більшості писак кріптовалюти, однак, гроші не були свідомо прийняті: він був ефективно знищений випадково. Втрачені гроші у... ( подробнее )

Від сатоши секрет залякувати: чому не більше відеоігор, встановлених у школах?

На цьому тижні бачить тисячі дітей по всій країні прокинешся і зрозумієш зі старком жах у тому, що літні канікули закінчилися і школа так і манить.

Більшість дорослих пам\'ятають раптовий шок з цих утр, тривога йде невиправдано рано, тремтячі від холоду у ванній, вся сім\'я зібралася в гробовому мовчанні навколо столу, дожовуючи сиротливо... ( подробнее )

Убер зіткнення з регулюючими органами в містах світу

Претендуючи на комунікаційної платформи, а не служба таксі, uber розширив ігноруючи існуючі правила. Це викликало протести проти їздити-град компанія водіями, сутички з національними владами, а також нові закони, покликані приборкати його діяльності. Рішення від транспорт для Лондона в стрип-убер ліцензії минулого тижня був останнім у довгій низці... ( подробнее )

Твіттер каже, що його система "розбивається" після ультраправої організатор виграє синій кліща

Джек Дорсі, виконавчий директор Twitter, говорить, що його "процес синю галочку" перевірка "битих" після перевірки організатор ультраправої мітинг.

Соціальні медіа-компанії піддався критиці після того, як Джейсон Кесслер, який організував об\'єднати праву мітинг, який призвів до насильства міста США з Шарлоттсвілль в серпні написав у Твіттері... ( подробнее )

На YouTube звинуватив насильства проти дітей за утримання дітей

YouTube був звинувачений в "насильство інфраструктури" щодо дітей з-за його ролі у створенні величезної кількості неякісних, тривожного змісту, спрямовані на дошкільників.

Джеймса Брайдла, проводить технології орієнтовані художник і письменник, документально шляху алгоритмічній курирування відео-Платформа роз\'їжджає величезну кількість... ( подробнее )

banner13