Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Наука и техника

banner12

Головний UberEats Європа йде як практики фірми подальшого розгляду

Глава UberEats в Європі став старшим виконавчим покинути компанію, як їздити-град бізнес продовжує тиск на його робочої практики у Великобританії.

Джамбу Паланіаппан пішов, щоб приєднатися до європейської компанією венчурного капіталу в Лондоні, сказав убер, який нещодавно втратив свою ліцензію, щоб працювати в столиці.

Новина... ( подробнее )

Відсутність співробітників, які залишають заклади піддається атакам хакерів

Фахівців в області кібербезпеки закликають на підвищення рівня освіти і покращення ремісничого навчання після попередження, що дефіцит кадрів у галузі залишивши підприємств, які зазнали хакерських атак.

Згідно з недавнім опитуванням рекрутингових агентств, 81% очікують зростання попиту на персонал в області цифровий безпеки, але тільки... ( подробнее )

Пітер Тіль робить пропозицію, щоб купити роззяви, і він допоміг банкрутом

Венчурний капіталіст Пітер Тіль зробив пропозицію для роззяви, сподіваючись подолати юридичні бар'єри і конкуруючих учасників для онлайн новинний сайт, чий крах мільярдера сприяла виникненню в минулому році, люди, знайомі з питанням сказав в четвер.

Новини сайту Пліткарка роззяви були неактивні протягом більше року, після того, як був зупинений... ( подробнее )

Забудьте Оруелла і Хакслі. Дейв Еггерс бачив майбутнє

П'ятнадцять місяців пройшло з тих пір, як Едвард Сноуден почав пояснювати нам, як наш мережевий світ. За цей час було багато обурення, шок, жах і т. д., виражені в засобах масової інформації та індустрії високих технологій. Поки все передбачувано. Що набагато більш незрозуміло як відносно спокійне широкої громадськості, як видається, з приводу всього... ( подробнее )

Колишній виконавчий директор Facebook: соціальні мережі розриває суспільство на частини

Колишній виконавчий директор Facebook заявив, що відчуває "величезну провину" за свою роботу над "інструменти, які розриваючи соціальну тканину, як влаштоване суспільство", вступ до зростаючий хор критиків соціального медіа-гіганта.

Chamath Palihapitiya, який був віце-президентом для росту користувача в Facebook, перш ніж він покинув компанію... ( подробнее )

Регулятор зв'язку Індії підтримує мережеву нейтральність

Регулятор зв'язку Індії підтримав мережевий нейтралітет для другого за величиною інтернет-ринком в світі у своїй останній рекомендації.

Після більш ніж 12 місяців консультацій Регуляторного органу електрозв'язку Індії (trai), воно виступає проти "дискримінації" інтернет-трафіку, заперечуючи носіями можливістю зарядки для пакетів даних,... ( подробнее )

Як Amazon відкриває 'Партизанська магазин', у наших головних вулицях програли війну?

На Оксфорд-стріт у Лондоні ряд виблискуючих сніжинок веде відвідувачів вздовж Золотої милі моди і універмагах. У 750,000 вогнів пливе над Селфридж, Джон Льюїс і debenhams стару традицію, але такі події, як чорна п'ятниця змінилися Різдво назавжди.

На вулиці Великобританії тільки що випробував щось подібне до вододілу, що деякі називають... ( подробнее )

Нова криптовалюта вважає малоймовірним вентилятор Гаррі Реднапп

Попередження про bitcoin і інші кріптовалюти йдуть з усіх боків. Місто барбоса заявив, що биткоин-індустрії є нерегульованим, і інвестори можуть бути знищені. Джеймі Даймон, головний виконавчий директор JP Morgan, вже обізвали шахраєм і сказали всю биткоина злетить у повітря. Навіть Володимир Путін, президент Росії, сказав, що кріптовалюти є ризикованими... ( подробнее )

Кріптовалюти: Місто барбоса, щоб досліджувати нові тенденції фандрайзингу

Міський регулятор посилення контролю за діяльністю первинного розміщення монет (Ікос) в криптовалютах, таких як bitcoin, щоб встановити, якщо нові правила необхідні для швидко зростаючого ринку.

Такі знаменитості, як Періс Хілтон, Флойд Мейвезер і Гаррі Реднапп приєдналися МГО ЗПС, який може використовуватися, щоб зібрати гроші для інтернет-стартапів.... ( подробнее )

Facebook відмовляється сказати, чому він видаляє певних політичних рахунків, а не іншим

Facebook відмовляється говорити, чому вона з'являється, щоб вибирати політичних лідерів на цензоре на прохання уряду США після того, як він видалив облікові записи соцмереж глава Чечні Рамзан Кадиров.

Кремнієвої технології компанії Долина видалив Instagram Кадирова і профілі Facebook після того, як США ввели туристичних та економічних санкцій... ( подробнее )

banner13