Не вірю, що Світовий банк – роботи будуть красти наші зарплати
Опубликованно 07.02.2019 01:15
Світовий банк обнадійливий сигнал для тих, хто боїться бути застарілої системи автоматизації. Робот вік не про що турбуватися. Як і всі попередні хвилі технічного прогресу, четверта індустріальна революція будують, а не руйнують робочі місця, тому побоювання з приводу масового безробіття в значній мірі необґрунтованими.
Не ми повинні бути стурбовані тим, що прибуття нової машини вік буде збільшуватися розрив між багатими і бідними, тому що думка про те, що світ стає все менш рівному місці-це більше сприйняття, ніж реальність.
Автоматизації, згідно доповіді про світовий розвиток банку, це можливість, а не загрозу. Звичайно, деякі роботи будуть йти, але інших будуть створені для задоволення цілого ряду майбутніх потреб, які в даний час ми не знаємо. Оскільки автоматизація не може бути зупинений, уряди повинні зробити дві речі. Мозок-до їх населення за рахунок інвестицій в освіту, так що вони мають необхідні навички для робот вік і зниження навантаження на бізнес за рахунок позбавлення від шкідливих законів про працю та обмежень. Потреба в більшій дерегуляції, щоб запобігти компанії воліють використовувати роботів, а не людей-це постійна тема.
По суті, Світовий банк придумав перефразований вигляді просочування теорія, що Маргарет Тетчер із задоволенням підтримали. Приватним компаніям повинно бути дозволено робити все, що вони вважають, що це в їхніх власних інтересах, і політики повинні вийти з шляху. Навіщо навчати пілотів дронов про етику, коли це роботів, які будуть вбивати нас? | Ендрю Браун Детальніше
Ось смак того, що він говорить: “офіційний договір по найму, як і раніше, найбільш поширеним підставою для заходів захисту, передбачених програмами соціального страхування та правил, таких як ті вказівки мінімальної заробітної плати або вихідної допомоги. Зміни в характері праці, викликаної технологією зсуву малюнка вимагаючи пільг працівникам від роботодавців безпосередньо потребують допомоги від держави. Ці зміни виникають питання з приводу актуальності чинного трудового законодавства".
Критика доповіді отримав від профспілок і боротьби з бідністю учасників кампанії, цілком заслужено, а не тільки за ідеологічну одержимість дерегуляції, але через відсутність історичної свідомості. Попередні хвилі технологічних змін викликало такої глибокої соціальної напруженості, що політики були змушені втрутитися. Це означало, що більше регулювання, не менше.
У 19 столітті, розвиток профспілок, розширення франшизи, участь держави в утворенні і тиск для більш високих витрат на соціальне забезпечення були всі спроби надати рівності в систему. Незважаючи на те, що в доповіді про світовий розвиток кажуть, без подібна спроба для розміщення технологічних змін у політичною структурою, яка розділяє переваги робота-зростання, є потенціал для серйозної біди попереду.
Чому? Тому що це неправда, що нерівність є плодом уяви. Свідоцтво банку є те, що нерівність або впали, або залишилися колишніми в період з 2007 по 2015 роки в 37-41 зразка розвиваються, і розвиненими країнами.
Навіть якщо залишити в бік те, що цей зразок стосується лише близько 20% від Світового банку країн-членів, в період обраної є важливим, оскільки воно починається з року, коли світова фінансова криза почалася, і між 2007 і 2009 заможних людей втратили пакет.
Росія використовується як приклад країни, де частка національного доходу багатих впала, як насправді. Банк цілком має право сказати, що 10% росіян 52% пирога в 2008 році, і в 2015 році лише 46%. Що він замовчує про те, що ціни на нафту впали в період з 2008 по 2015 роки. Це не було добре для олігархів.
Важко уникнути висновку, що Світовий банк був виборчим у використанні статистичних даних для того, щоб зробити зауваження. Ідея про те, що нерівність-це питання сприйняття йде врозріз з роботою за іншим, в тому числі Організації економічного співробітництва та розвитку і Міжнародного Валютного Фонду. Керуючий директор МВФ Крістін Лагард, заявив на початку цього місяця, що "починаючи з 1980 року, топ-1% по всьому світу захопила вдвічі більше вигоди від зростання на 50%".
МВФ також має досить тільки на дебати автоматизації від його сестри організації. Він випустив робочий документ в травні з самообъясняющими назва: ми повинні боятися революції робота? (правильна відповідь-так).
Автори прийшли до висновку, що нинішня технологічна революція відрізняється від попередніх. Роботи будуть здатні робити цілий ряд завдань, які досі були прерогативою людей, а робити їх більш швидко і дешевше. Продуктивність праці піде вгору, а зарплати підуть вниз, МВФ говорить. Власники роботів будуть набирати, але робітників не буде. "Наші основні результати дивно міцна: автоматизація хороша для росту і рівності."
Ні МВФ думаю, що інвестиції в людський капітал-це чудодійний засіб для боротьби з маршем роботів. Освіти, він сказав, що можна розглядати як спосіб перетворення робітників від некваліфікованої до фахівців, які могли б підсилити попит на некваліфікованих працівників. Повстання роботів могли бачити працівники користуються чотири дні тижня Детальніше
“Але чи може це компенсувати величезний, скорочення реальної зарплати некваліфікованої робочої сили страждає і зниження загальної частки доходів праці за прийнятною вартістю? І якщо так, то як довго він буде приймати для підвищення зарплати тим, хто залишиться різноробочі?"
МВФ заявив, що, у кінцевому рахунку, прискорення економічного зростання не призводить до збільшення заробітної плати, але навіть тоді частка праці в національному доході буде знижуватися і нерівність буде збільшуватися. Більш того, "в кінцевому рахунку" є відгомони висловлювання Кейнса про те, що в довгостроковій перспективі ми всі мертві. "З часом", МВФ означає до 50 років. В їх нинішньому гніві, навряд чи виборці будуть чекати так довго.
Категория: Наука и техника
Не вірю, що Світовий банк – роботи будуть красти наші зарплати