Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Українська делегація зірвала виступ російського депутата від Криму в ООН


Опубликованно 19.12.2019 00:00

Українська делегація зірвала виступ російського депутата від Криму в ООН

Виступ депутата Держдуми від Криму Руслана Бальбека в ООН було перервано українською делегацією. Про це повідомила голова української громади півострова Анастасія Грідчина, передає ТАСС.

За словами Гридчиной, українські делегати під час виступу Бальбека на 12-й сесії форуму з питань меншин почали стукати табличками по столу, а після направили протест проти російської делегації. «Секретар позбавив права слова офіційного представника від Росії», — констатувала вона.

З невідомої причини не відбулося і виступ самої Гридчиной. Крім того, українська делегація завадила виступу представника Сербії, який заявив, що не побачив в Криму утиску прав національних меншин.

12-я сесія форуму з питань меншин проходить у Женеві 28 і 29 листопада. Вона проводиться під егідою Ради ООН з прав людини.Що відбувається в Росії і в світі? Пояснюємо на нашому YouTube-каналі. Підпишись!



Категория: Новости в мире

Українська делегація зірвала виступ російського депутата від Криму в ООН


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.